Сумка-рюкзак для ноутбука 15,6" KINGSLONG (KLM1340R)
Стильна і зручна сумка для ноутбука діагоналлю до 15,6 дюйма KINGSLONG незамінна в повсякденному житті. Спеціальне відділення для ноутбука вміщує пристрої з діагоналлю екрану до 15.6 дюйма.
Завдяки численним внутрішнім відділенням, Ви завжди зможете носити з собою найпотрібніші речі не втрачаючи їх усередині сумки. Широкий зовнішній кишеню на блискавці дає можливість зберігати речі для яких потрібен швидкий доступ.
Знімний ремінь з регульованою довжиною (від 780 до 1350 мм) забезпечений м'якою накладної яка надійно закріпить сумку на Вашому плечі і не викличе болю від довгого носіння.
При бажанні сумку можна використовувати в якості рюкзака завдяки двом м'яким регульованим лямок, які при необхідності ховаються в спеціальне відділення тильного боку сумки.
Якщо Ви вирішите зняти ремінь, дві зручні ручки дозволять нести сумку в руці.
Високоякісний матеріал - поліестер 900d забезпечить довге і надійне носіння сумки на протязі довгого часу.
Сумка-рюкзак KINGSLONG виконана згідно з сертифікатами: ISO9001:2008, RoHS, REACH.
Розміри відділень:
- Внутрішнє відділення для ноутбука 15,6 дюйма з фіксатором: 428х297х47 мм.
- Зовнішнє відділення на блискавці: 420х160 мм.
- Внутрішнє відділення для канцелярських принадрежностей: 30х130 мм.
- Внутрішнє відділення для канцелярських принадрежностей: 35х130 мм.
- Внутрішнє відділення на блискавці: 165х115 мм.
- Внутрішнє відділення: 175х135 мм.
- Внутрішнє відділення: 150х135 мм.
- Зовнішнє відділення з фіксатором для лямок рюкзака: 300х360 мм.
Розмір сумки: 430х300х80 мм.
Вага сумки складає всього 1,059 кг. Завдяки низькій вазі сумки, Ви не будете відчувати зайву вагу в руках.
Колір: Зелений з елементами чорного.
В комплектацію входить: Сумка, ремінь на плече, гарантійний талон.
Гарантійній термін - 50 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingslong |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Вага | 1.059 г |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 430 см |
| Конструкція | Трансформер |
| Товщина | 80 мм |
- Ціна: 1 740 ₴












