Універсальний цифровий мультиметр DT9205A+ призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, опору, ємності, частоти, перевірки діодів і транзисторів, прозвонки сполук. Додатковою перевагою є наявність функції вимірювання температури. Має дисплей з підсвічуванням. Є автовідключення при бездіяльності. Джерелом живлення служить батарея 9В ("Крона" 6F22).
Розміри: 315 x 189 x 91 мм, Вага — 280 р.
Особливості
- Індикація низького заряду батареї
- Звукова прозвонка ланцюга
- Діодний тест
- Тест транзисторів
- Вимірювання постійної напруги: від 200 мВ до 1000 В
- Вимірювання змінної напруги: від 200 до 750 В
- Вимірювання постійного струму: від 2 мА до 20 А
- Вимірювання змінного струму: від 20 мА до 20 А
- Вимір опору: від 200Ом до 2000МОм
- Вимірювання ємності: від 2 нФ до 200 мкФ
- Вимірювання частоти: від 2 кГц до 2000 кГц
- Вимірювання температури: від -20 °С до 1000 °С
- Підсвічування дисплея
Комплектація
- Мультиметр DT9205A+
- Щупи
- Батарея
- Термопара До-типу
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 91 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 315 мм |
| Індикація | Звукова |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Напруга | 9 В |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 189 мм |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | нФ, мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 200 |
| Мінімальний діапазон ємності | 2 |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В, МВ, мВ |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 200 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | А, мА |
| Одиниці виміру постійного струму | мА, А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 20 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 20 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 20 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 2 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | кГц |
| Максимальний діапазон частоти | 2000 |
| Мінімальний діапазон частоти | 2 |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,46 ₴








