
Хомут стяжки 250х4мм чорний PROFIX Ціна за 100 шт
- В наявності
- Код: 8-0210BK
97,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут нейлоновий кабельний 250х4мм
В упаковці: 100 шт.
Колір: чорний
Застосування:Хомут пластиковий (стяжка нейлонова), одноразового застосування, призначений для з'єднання гнучких повітроводів, проводів і кабелю в пучках, а так само кріплення кабельних трас. Підходить для упаковки.
Склад:
Монтажний хомут (кабельна стяжка, нейлоновий затискач) виготовлений з високоякісного нейлону. Цей технічний полімер здійснюється в основному методом лиття під тиском, але може також виготовлятися шляхом екструдування. Нейлон є гігроскопічним полімером, який може вбирати, але і знову віддавати воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Область застосування хомута | Для кабелів, Універсальний, Для автомобілебудування, пакувальний, Для електромонтажу, Для упаковки |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Упаковка | Пачка |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -45 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Ширина смуги | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабельні стяжки одноразові |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 4 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Одноразове з'єднання | True |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,15 ₴




