


Мультиметр цифровий UNIT UT-131C
- В наявності
- Код: 12-1007C
865,26 ₴
804,69 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Мультиметр цифровий UNIT UT-131C. Універсальний вимірювальний прилад від бренду UNI-T. Крім основних параметрів здатний вимірювати ємність, частоту, температуру і шпаруватість сигналу. У даній моделі мультиметра реалізована функція утримання показань. Прилад виготовлений з міцного і якісного пластика. Корпус оснащений вставками з прогумованого матеріалу, які запобігають механічні пошкодження здатні виникнути в процесі експлуатації. Задня панель мультиметра оснащується відкидною ніжкою, що дозволяє встановлювати мультиметр в горизонтальне положення для більш зручної роботи.
Особливості цифрового мультиметра UNIT UT-131C:
- компактний і легкий мультиметр, ідеальний для носіння в кейсі з інструментами або кишені
- функції вимірювань і тестування
- стійкість до падіння з висоти до 2 метрів
- режим відносних вимірювань (REL)
- індикація низького заряду батареї
| Загальні характеристики | |
| Частота | 10 Гц / 100 Гц / 1 кГц / 10 кГц / 100 кГц / 1 МГц / 10 МГц (0.5%+3) |
| Ємність | 2 нФ - 200 мкФ (3,0% + 5) |
| Струм | постійний |
| Струм | змінний |
| Напруга | постійне |
| Напруга | вітер |
| Вимірювання | напруга |
| Вимірювання | струм |
| Вимірювання | опір |
| Вимірювання | ємність |
| Функціональність | утримання даних |
| Функціональність | перевірка діодів |
| Функціональність | автоматичне відключення |
| Функціональність | підсвічування дисплея |
| Функціональність | автоматичний вибір діапазону вимірювань |
| Функціональність | індикація розряду батареї |
| Постійне напруга (мін-макс) | 400 мВ - 500 В (0.8%+1) |
| Змінна напруга (мін-макс) | 400 мВ - 500 В (1.2%+3) |
| Постійний струм (мін-макс) | 400 мкА - 10 A (1.0%+2) |
| Змінний струм (мін-макс) | 400 мкА - 10 A (1.2%+5) |
| Опір (мін-макс) | 400 Ом - 40 МОм (1.0%+2) |
| Розрядність дисплея | 2000-розрядний РК, 66 × 51 мм |
| Харчування | 2x1,5 У батарея (AAA) |
| Розміри | 137x77x47 мм |
| Вага | 206 г |
Відмінності в серії цифрових мультиметрів UNIT UT-131:
- UT131A - модель оснащена функціями вимірювання ємності та змінного струму, автоматичного вибору діапазону вимірювань, на відміну від інших моделей серії має розширені діапазони вимірювання ємності та опору
- UT131B - оснащена функцією тестування елементів живлення 1,5 В / 9 / 12 В (тестуються під навантаженням)
- UT131C - додаткова функція вимірювання температури за допомогою термопари До-типу (в комплекті поставки)
- UT131D - є функція безконтактного детектування напруги, що підвищує безпеку роботи при вимірюванні високої напруги з індикацією інтенсивності поля, розширений діапазон вимірювання опору до 200 МОм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Мультиметр |
- Ціна: 804,69 ₴




