Мультиметр цифровий UNIT UT-133A кишеньковий, з високоточних АЦП. Він забезпечує звукову індикацію у разі перевантаження і електричний захист. Це професійний прилад для використання у сфері електромонтажу. Даний мультиметр застосовується для AC/DC напруги і струму до 600 / 10 А, опору, ємності, частоти, температури.
Особливості цифрового мультиметра UNIT UT-133A:
- захист від перевантажень зі звуковим сповіщенням
- збільшений діапазон вимірювання ємності, швидкий відгук
- підтримка вимірювань NCV і частоти
- функція утримання даних
- тримач вимірювальних щупів
- індикація низького заряду батареї
| Загальні характеристики | |
| Ємність | 9.999 мФ |
| Струм | постійний |
| Струм | змінний |
| Температура | -40℃~1000℃ |
| Напруга | постійне |
| Напруга | вітер |
| Вимірювання | напруга |
| Вимірювання | струм |
| Вимірювання | ємність |
| Вимірювання | температура |
| Функціональність | утримання даних |
| Функціональність | автоматичне відключення |
| Функціональність | підсвічування дисплея |
| Постійне напруга (мін-макс) | 600 В |
| Змінна напруга (мін-макс) | 600 В |
| Постійний струм (мін-макс) | 10 A |
| Змінний струм (мін-макс) | 10 A |
| Опір (мін-макс) | 60 МОм |
| Харчування | 1.5 В AAA × 2 |
| Розміри | 175 × 83 × 50 мм |
| Вага | 255 г |
СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ
-
Прозвонка ланцюгів (із звуковим сигналом)
-
Тестування діодів
-
Автовідключення («сплячий» режим)
-
Підсвічування дисплея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Мультиметр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457,28 ₴





