Мультиметр цифровий UNIT UT-89XD — це контрольно-вимірювальний True RMS прилад з широким набором вимірювань. Він призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, опору, ємності, частоти, відносної шпаруватості імпульсів, а також тестування діодів, транзисторів і звуковий продзвонювання ланцюга. Крім того, даний мультиметр здатний перевіряти світлодіоди і забезпечений режимом відносних вимірювань (REL). Додатковим оснащенням є вбудований ліхтарик. На додачу, UT-89XD забезпечений функцією виявлення прихованого напруження. Наприклад, їм можна виявляти проводку в стіні або наявність напруги в силовому кабелі.
Для зручності застосування має функцію утримання даних (HOLD). Діапазон вимірювань — ручний. 6000-розрядний дисплей оснащений підсвічуванням.
Даний мультиметр має підставку для того, щоб прилад можна було використовувати не тільки в ручному, але і в настільному варіанті. Є індикація низького заряду батареї. Є автовідключення при бездіяльності. Джерелом живлення служать чотири батареї 1.5 В (R03).
Розміри: 189х89х53 мм. Вага: 345 р.
Особливості:
- Ручний вибір діапазонів
- Функція утримання даних (HOLD)
- Перевірка діодів
- Перевірка транзисторів
- Звукова прозвонка ланцюга
- Сплячий режим
- Індикація низького заряду батарей
- Підсвічування дисплея
- Вимірювання шпаруватості
- Функція True RMS (вимірювання справжніх середньоквадратичних значень)
- Режим відносних вимірювань (REL)
Характеристики:
- Вимірювання постійної напруги: від 600 мг до 1000 В
- Вимірювання змінної напруги: від 6 В до 1000 В
- Вимірювання постійного струму: від 60 мкА до 20 А
- Вимірювання змінного струму: від 60 мА до 20 А
- Вимір опору: від 600 Ом до 60 МОм
- Вимірювання частоти: від 9.999 Гц до 9.999 МГц
- Вимірювання ємності: від 6 нФ до 100 мФ
- Вимірювання відносної шпаруватості імпульсів: від 0.1% до 99.9%
- Розрядність дисплея: 5999
- Живлення: 4 батареї 1.5 В (R03)
Комплектація:
- Мультиметр
- Вимірювальні щупи
- Батареї живлення
- Інструкція користувача
| Загальні | |
| Частота | 9.999 Гц;9.999 МГц |
| Ємність | 6 нФ;60 нФ;600 нФ;6 мкФ;60 мкФ;600 мкФ;6 мФ;60 мФ;100 мФ |
| True RMS | є |
| Автовідключення | є |
| Аналогова графічна шкала | немає |
| Вибір діапазону | ручний |
| Генератор меандру | немає |
| Детектор напруги (NCV) | є |
| Діодний тест | є |
| Звукова прозвонка ланцюга | є |
| Вимірювання температури | немає |
| Індуктивність | немає |
| Відносні вимірювання (REL) | є |
| Підключення до ПК | немає |
| Підсвічування дисплея | є |
| Шпаруватість | є |
| Тест батарей | немає |
| Тест транзисторів | є |
| Утримання даних (HOLD) | є |
| Функція Max/Min | немає |
| Постійне напруга (мін-макс) | 600 мВ;6;60;600;1000 В |
| Змінна напруга (мін-макс) | 6;60;600;1000 В |
| Постійний струм (мін-макс) | 600 мкА;6 мА;60 мА;600 мА;20 А |
| Змінний струм (мін-макс) | 60 мА;600 мА;20 А |
| Опір (мін-макс) | 600 Ом;6 кОм;60 кОм;600 кОм;6 МОм;60 МОм |
| Розрядність дисплея | 5999 |
| Харчування | 4 х батареї 1.5 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 024 ₴










