Мультиметр цифровий кишеньковий UNIT UT-125C
- В наявності
- Код: 12-1059
1 290,30 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Мультиметр цифровий кишеньковий UNIT UT-125C призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, опору, ємності, частоти, відносної шпаруватості імпульсів, а також тестування діодів і звуковий продзвонювання ланцюга. Для зручності застосування має функцію утримання даних (HOLD). Діапазон вимірювань визначається автоматично. Дисплей без підсвічування.
Відмітна особливість мультиметра UNIT UT-125C — наявність пари незнімних вимірювальних щупів, які закріплюються на задній панелі корпусу приладу.
Даний мультиметр виконаний в компактному, кишеньковому форматі. Є індикація низького заряду батареї. Джерелом живлення служать дві батареї 1.5 В (ААА).
Розміри: 112х58х35 мм. Вага: 180 р.
Особливості:
- Автоматичний вибір діапазонів
- Функція утримання даних (HOLD)
- Перевірка діодів
- Звукова прозвонка ланцюга
- Індикація низького заряду батарей
- Дисплей без підсвічування
- Вимірювання шпаруватості
- Незнімні шнури вимірювальних щупів
- Кишеньковий формат
Характеристики:
- Вимірювання постійної напруги: від 400 мг до 600 В
- Вимірювання змінної напруги: від 4 до 600 В
- Вимірювання постійного струму: від 400 мкА до 400 мА
- Вимірювання змінного струму: від 400 мкА до 400 мА
- Вимір опору: від 400 Ом-40 МОм
- Вимірювання частоти: від 9.999 Гц до 60 кГц
- Вимірювання ємності: від 50 нФ до 100 мкФ
- Вимірювання відносної шпаруватості імпульсів: від 20% до 80%
- Харчування: 2 батареї 1.5 В (ААА)
Комплектація:
- Мультиметр
- Інструкція користувача
| Загальні характеристики | |
| Частота | 9.999 Гц;60 кГц |
| Ємність | 50 нФ;500 нФ;5 мкФ;50 мкФ;100 мкФ |
| True RMS | немає |
| Автовідключення | невідомо |
| Аналогова графічна шкала | немає |
| Вибір діапазону | автоматичний |
| Генератор меандру | немає |
| Детектор напруги (NCV) | немає |
| Діодний тест | є |
| Звукова прозвонка ланцюга | є |
| Вимірювання температури | немає |
| Індуктивність | немає |
| Відносні вимірювання (REL) | немає |
| Підключення до ПК | нет |
| Подсветка дисплея | нет |
| Скважность | есть |
| Тест батарей | нет |
| Тест транзисторов | нет |
| Удержание данных (HOLD) | есть |
| Функция Max/Min | нет |
| Постоянное напряжение (мин-макс) | 400 мВ;4 В;40 В;400 В;600 В |
| Переменное напряжение (мин-макс) | 4 В;40 В;400 В;600 В |
| Постоянный ток (мин-макс) | 400 мкА;4 мА;40 мА;400 мА |
| Переменный ток (мин-макс) | 400 мкА;4 мА;40 мА;400 мА |
| Опір (мін-макс) | 400 Ом;4 кОм;40 кОм;400 кОм;4 МОм;40 МОм |
| Розрядність дисплея | 3999 |
| Харчування | 2 х батареї 1.5 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Мультиметр |
- Ціна: 1 290,30 ₴












