Балка led "SIGMA-14" 14W 6400K
- В наявності
- Код: 052-001-0120-010
302,60 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балка led "SIGMA-14" 14W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | з кнопкою стикуються між собою |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 14 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1156 мм * 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 1100 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,60 ₴




