Світильник LED 18W "TETRA-18" 6400К
- В наявності
- Код: 052-003-0060-020
166,43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 18W "TETRA-18" 6400К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 70 мм * 27 мм |
| Світловий потік (лм) | 1135 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,43 ₴




