Светильник настенный "BELEN-12" 12W (білий)
- В наявності
- Код: 029-003-0012-010
1 701,68 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник настенный "BELEN-12" 12W (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 68 мм * 75 мм |
| Світловий потік (лм) | 950 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701,68 ₴




