Корпус для led ламп "TUBOFIX-120"
- В наявності
- Код: 061-001-0120-010
119,71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус для led ламп "TUBOFIX-120"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | max 40W Вт |
| Робоча напруга | 220V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1250 мм * 50 мм* 33 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип цоколя | Т8 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119,71 ₴




