Світильник підвісний "HARMONY-1" янтарний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | высота регулируется; |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | max. 60 W Вт |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 1200 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | Бурштиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 613,57 ₴





