

Світлодіодна люстра CONCORDE 24W 4000K чорний
- В наявності
- Код: 019-053-0024-020
2 094,62 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра CONCORDE 24W 4000K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24W Вт |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 650 мм x 350 мм х 135 мм |
| Світловий потік (лм) | 1200 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Черний |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 094,62 ₴




