

Світильник фасадний LED "ANGEL-8" 8W настінний
- В наявності
- Код: 076-077-0008-010
1 014,60 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний LED "ANGEL-8" 8W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 8 W Вт |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм * 50 мм |
| Світловий потік (лм) | 445 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014,60 ₴




