

Світильник настінний світлодіодний LED "IMPERIAL-2" 2x7W
- В наявності
- Код: 076-054-0014-020
1 652,73 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний світлодіодний LED "IMPERIAL-2" 2x7W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | напрямок світла, вгору та вниз |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | 2x7W Вт |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 248 мм * 78 мм |
| Світловий потік (лм) | 1260 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 652,73 ₴




