
Люстра LED "EMPIRE-36"
- В наявності
- Код: 019-071-0036-020
2 959,70 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "EMPIRE-36"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | 36 W Вт |
| Робоча напруга | 180-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 2100 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 959,70 ₴




