
Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-20 20W IP65 чорний 6400К
- В наявності
- Код: 400-012-128
409,40 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-20 20W IP65 чорний 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W Вт |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 222 мм * 76 мм |
| Світловий потік (лм) | 2000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409,40 ₴




