


Вентилятор FELIX 12W чорний (10 см)
- В наявності
- Код: 500-160-100
685 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор FELIX 12W чорний (10 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 100 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 12W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм х 29 мм х 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴




