

Світлодіодний світильник CRAMER білий з датчиком руху
- В наявності
- Код: 027-015-0020-010
847,28 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник CRAMER білий з датчиком руху
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W Вт |
| Робоча напруга | 180-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 292,7 мм * 77.9мм |
| Світловий потік (лм) | 1500 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200K / 6400K перемикнетсу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847,28 ₴




