Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,6 |
| Цветовая температура | денне світло (4000K) |
| Угол рассеивания | 120 ° |
| Монтаж | Вбудований, накладний |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Мощность | 72 Вт Вт |
| Рабочая температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 595×595×19 |
| Сила тока | 490 мА |
| Степень защиты | IP 20 |
| Тип | Офісні світильники |
| Форма | Квадратная |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014800189 |
Информация для заказа
- Цена: 3 739 ₴





