Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид LED світильників | Світильник акумуляторний |
| Гарантія, місяців | 6 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,5 |
| Цветовая температура | холодне світло (6500К) |
| Кількість включень | 15 000 |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Номінальна напруга батареї, DC | 3,7 В |
| Мощность | 7 Вт (3 Вт) Вт |
| Рабочая температура | +5 +30 С |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 122×60×60 |
| Сила тока | 50 мА |
| Степень защиты | IP 20 |
| Срок годности | 36 місяців |
| Форма колби | Стандартна(груша) |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Время работы | 8 г (3 г в активному режимі) час |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014506586 |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴






