Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥100 |
| Гарантія, місяців | 60 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цветовая температура | холодне світло (6400K) |
| Угол рассеивания | 120 ° |
| Монтаж | Підвісний |
| Напряжение питания | 170-265 В |
| Мощность | 100 Вт Вт |
| Рабочая температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 290×290×110 |
| Степень защиты | IP 65 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100009539599 |
Информация для заказа
- Цена: 8 109 ₴






