
AС амперметр цифровий 30А 80х80 модель ЦА-8 LB
1 529 ₴
- В наличии
- Код: 000058907
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Вид LED світильників | Прожектори |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 764 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,9 |
| Цветовая температура | холодне світло (6400K) |
| Угол рассеивания | 120 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напряжение питания | 200-240 В |
| Мощность | 150 Вт Вт |
| Рабочая температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 280×240×30 |
| Световой поток | 15000 лм лм |
| Сила тока | 725 мА |
| Степень защиты | IP 66 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100013181180 |
Информация для заказа
- Цена: 1 529 ₴




