Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EVROLIGHT |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Відстань реагування, м | 6-8 м |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 764 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,9 |
| Цветовая температура | холодне світло (6400K) |
| Угол рассеивания | 120 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напряжение питания | 200-240 В |
| Мощность | 10 Вт Вт |
| Рабочая температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 112×90×52 |
| Степень защиты | IP 65 |
| Срок годности | необмежений |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Час спрацювання | 10 сек. - 5 хв. |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100013872224 |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴







