Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 842 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0.94 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цветовая температура | денне світло (4200K) |
| Угол рассеивания | 24 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напряжение питания | 170-265 В |
| Мощность | 20 Вт Вт |
| Рабочая температура | -25 +45 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 160×65×157 |
| Сила тока | 90 мА |
| Степень защиты | IP 20 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014859019 |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴





