
LED лампа VIDEX Filament C37F 6W E14 3000K
103 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- +380 (97) 899-20-00
Світлодіодна лампа VIDEX Filament C37F 6W E14 3000K призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Особливості
- Енергоеффективність освітлення 90% (A++).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 242В.
- Рівномірне освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 3 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (147Лм/Вт). Світловий потік- 880Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>90) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (3000К), створює комфортне освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 360°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-C37F-06143 |
| Вес | 16г |
| Гарантийный срок | 3 года мес |
| Качество света | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | D |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Количество в коробе | 20шт |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 55mA А |
| Материалы | Стекло |
| Мощность | 6 W Вт |
| Напряжение | AC 198-242 V |
| Особенности | Filament |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 35mm х 98mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс работы | 40000ч |
| Световой поток | 880 Lm лм |
| Тип цоколя | E14 |
| Угол рассеивания | 360° |
| Формфактор | С37 |
| Цветовая температура света | 3000К (теплый свет) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820118299112 |
| Энергоэффективность | 147 Lm/W |
- Цена: 103 ₴




