

Хомут стяжки 150х3,6мм чорний Schneider Electric 100 шт (IMT46406)
- В наявності
- Код: IMT46406
100,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Опис
Кабельні стяжки Thorsman від Schneider Electric.
Розмір 150 х 3,6 мм.
Кабельні стяжки використовуються для широкого спектру застосувань, включаючи прокладання і фіксацію: кабелів, кабелепроводів, труб тощо. Стяжки самозамикаються. Стяжки мють гладкі закруглені краї для полегшення використання та безпечного монтажу. Загнутий закруглений наконечник дозволяє легше вставляти кабель через головку стяжки.
Діаметр пучка: від 3,5 мм до 36 мм.
Розривна міцність: 180N / 40lbf.
Розміри виробу складають (Д) 150 мм х (Ш) 3,6 мм х (Т-товщина) 1,1 мм.
Вага: 62 г.
Виготовлені з PA (поліаміду) 6.
УФ-стабілізованого. Колір виробу чорний.
Температура навколишнього середовища для експлуатації: від -40°C до +85°C.
Упаковка виготовлена з матеріалу, що підлягає 100% вторинній переробці.
Комплект зі 100 штук у пакеті, що закривається на zip застібку.
Кабельні аксесуари Thorsman розроблені для досягнення максимального результату. Асортимент кабельних аксесуарів і кріплень Thorsman забезпечує широку пропозицію для всіх потреб клієнтів і охоплює максимальну кількість застосувань, гнучкість, надійність і продуктивність. Продукція відповідає стандарту МЕК 60695-11-5 і є пожежобезпечною, маючи стандарт вогнестійкості UL 94 V2 (самозатухання).
Характеристики:
|
Артикул Колір |
IMT46406 Чорний |
|---|---|
| Тип виробу |
Кабельні стяжки |
| Матеріал |
PA (поліамід) 6.6 УФ-стабілізований |
| Клас горючості матеріалу ізоляції відповідно до стандарту UL57 |
самозатухаючий відповідно до UL 94 V2 |
| Робоча температура, град.C |
-40-85 |
| Товщина, мм |
1.2 мм |
| ед.изм. |
пак |
| Характеристики зовнішнього середовища | Вогнестійкість Полум'я 30 с conforming to МЕК 60695-11-5 |
|---|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Область застосування хомута | Для сільського господарства, Для труб, Для автомобілебудування, Універсальний, Для кабелів |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Пачка |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабельні стяжки одноразові |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 3.6 мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Колір елемента кріплення | Чорний |
| Одноразове з'єднання | True |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 100,46 ₴




