


Комутатор мережевий POE GV-017-AI-4+1P
- В наявності
- Код: LP21933
2 566 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керований комутатор мережевий POE GV-017-AI-4+1P має 4 порти 10/100 Mbit з підтримкою IEEE802.3AT/AF і 1 порт UP-Link 10/100 Мbit.
Передача даних та живлення на відстані 250 метрів. Металевий корпус. Світлодіодна індикація активності портів. Підключення VMS, статистика енергоспоживання POE, налаштування параметрів, перевірка журналу, оновлення прошивки, топологія мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Довжина | 110 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість LAN портів | 10/100Mbps |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ширина | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 566 ₴




