
Хомут стяжки 150х3мм білий PROFIX Ціна за 100 шт (1503CT-W)
- В наявності
- Код: 8-0205W
33,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут нейлоновий кабельний 150х3мм.
В упаковці: 100 шт.
Колір: білий
Застосування:Пластиковий хомут (стійка нейлонова), одноразового застосування, призначений для з'єднання гнучких повітроводів, дротів і кабелю в пучках, а також кріплення кабельних трас.
Склад:
Монтажний хомут (кабельна стяжка, нейлоновий затискач) виготовлений із високоякісного нейлону. Цей технічний полімер виробляється переважно методом лиття під тиском, але може також виготовлятися через екструдування. Нейлон є гігроскопічним полімером, який може вбирати, але й знову віддавати воду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Область застосування хомута | Для кабелів, пакувальний, Для автомобілебудування, Універсальний, для упаковки, Для сільського господарства, Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 2 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 35 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -35 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Ширина смуги | 2.5 мм |
| Одноразове з'єднання | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабельні стяжки одноразові |
| Ширина | 3 мм |
| Довжина | 150 см |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Колір елемента кріплення | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,90 ₴




