
Хомут стяжки 200х3,6мм / 200х4мм
- В наявності
- Код: 8-0209W
86,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Хомут нейлоновий кабельний 200х3,6мм або 200х4мм
В упаковці: 100 шт.
Колір: білий, чорний
Застосування:
Хомут пластиковий (стяжка нейлонова), одноразового застосування, призначений для з'єднання гнучких повітроводів, проводів і кабелю в пучках, а так само кріплення кабельних трас.
Склад:
Монтажний хомут (кабельна стяжка, нейлоновий затискач) виготовлений з високоякісного нейлону. Цей технічний полімер здійснюється в основному методом лиття під тиском, але може також виготовлятися шляхом екструдування. Нейлон є гігроскопічним полімером, який може вбирати, але і знову віддавати воду.
Придбати хомут нейлоновий кабельний 200х3,6мм або 200х4мм в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При покупці партії хомутів нейлонових кабельних 200х3,6мм, ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Область застосування хомута | Для кабелів, пакувальний, електромонтаж, для упаковки, Для автомобілебудування, Універсальний |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Матеріал хомута | Поліамід |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 3 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 50 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -35 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Хомути (стяжки) кабельні |
| Тип елемента кріплення кабелю | Стяжка для кабелю |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Колір елемента кріплення | Білий |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 4 мм |
| Одноразове з'єднання | True |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 86,02 ₴




