Короб 40х25мм Білий пластиковий кабель-канал Оміс ЦІНА ЗА 2 МЕТРИ
- В наявності
- Код: kk_40х25
131 ₴
124,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короб 40х25мм 2м Білий пластиковий кабель-канал Оміс ЦІНА ЗА 2 МЕТРИ
Короб пластиковый, он же кабельный канал - предназначен для прокладки в нем кабеля и провода в помещение. В основном изготавливается из жесткого ПВХ стойкого к механическим повреждениям. Толщина пластикового короба зависит напрямую от его размера (от 1мм до 2мм). кабельный канал имеет двойном замок на крышке, что увеличивает жесткость конструкции.
Характеристики:
- Размер: 40х25 мм
- Длина: 2 м
- Цвет: белый
- Материал: ПВХ
ВАЖНО!!!
Длина кабельного канала 2м!!! 1м не отрезается!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40х25 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,45 ₴




