Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Доороб пластиковий, він же кабельний канал - призначений для прокладки в ньому кабелю і дроту в приміщення. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Товщина пластикового короба залежить безпосередньо від його розміру (від 1мм до 2мм). кабельний канал має подвійне замок на кришці, що збільшує жорсткість конструкції.
Характеристики:
- Розмір: 80х60 мм
- Довжина: 2 м
- Колір: коричневий
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2м!!! 1м не відрізається!!!
Купити короб пластиковий 80х60 мм в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При покупці партії пластикового короба 80х60 мм, ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
- Ціна: 424,35 ₴




