

Короб 68х17мм 2,2 м підлоговий сірий бордюр-наличник
- В наявності
- Код: nks_68x17x2200
390 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Підлоговий короб (лиштва, бордюр) - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі або на стіні. Відмінно підійде для оформлення дверних прорізів - приховати місця з'єднання між дверним полотном і коробкою.
Характеристики:
- Розмір: 68х17х2200 мм
- Колір: сірий
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2.2 м!!! 1м не відрізається!!!
Є у продажу заглушки по 5 грн.
Купити підлоговий короб 68х17х2200 мм в Україні і Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При покупці партії підлогового короби 68х17х2200 мм, ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 68х17 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб підлоговий |
- Ціна: 390 ₴




