
Короб 70х22мм плінтус з кришкою трисекційний білий 2м (упаковка 16м) DKC
- В наявності
- Код: 7200
7 776 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короб 70х22мм плінтус з кришкою трисекційний білий 2м (упаковка 16м) DKC
Короб пластиковий плінтусного типу, він же плінтусний кабельний канал - призначений для прокладки в ньому кабелі і дроти в приміщенні. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Кабельний канал має подвійне замок на кришці, що збільшує жорсткість конструкції.
Призначення:
- прокладка кабелів і проводів
Характеристики:
- Перфорація на дні підстави з діаметром отворів 6,5 мм, крок перфорації - 200мм
- Захисна плівка
- Матеріал корпусу: ПВХ (полівінілхлорид)
- Колір: білий, RAL 9016
- Ступінь захисту: IP40
- Довжина, мм: 2000
- Тип: плінтусний
- Висота номінальна, мм: 22
- Ширина номінальна, мм: 70
- Наявність кришки: є
- Наявність ущільнювачів на підставі: немає
- Наявність роздільників: 2
- Кількість відсіків: 3
- Ударна міцність, Дж: 6
- Т. В. З. кв. мм: 347+372+358
- Напруга пробою, В: більше 2500
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна кришка | Так |
| Розмір (") | 110х50 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 776 ₴




