Короб 75х17мм підлоговий сірий CSP-F RAL 7030 2м (упаковка 16м) DKC
Короб пластиковий 75х17мм підлоговий - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі.
Призначення:
- прокладка кабелів по підлозі
Умови монтажу:
- для стыковки коробов с аксессуарами, а также с напольными башенками BUS серии "In-liner Front" и с алюминиевыми колоннами серии "In-Liner Aero", необходимо срезать по 5 мм с каждой стороны мягкие вставки на крышках короба, чтобы ввести крышку короба внутрь аксессуара, башенки или основания колонны.
Характеристики:
- короб имеет внутри 2 отсека
- дно сплошное без перфораций
- мягкие боковые вставки на крышках (герметизация и амортизация)
- выпускается отрезками длиной 2 метра
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Маса | 0.615 кг |
| Ширина | 95.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Розмір (") | 140х50 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 407,73 ₴




