


КГНВ 5х120 Кабель гнучкий мідний маслостойкий
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: kgnv 5х120
Відправка з 20 квітня 20263 811,50 ₴/м
Мінімальне замовлення — 10 м
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Кабель гнучкий мідний КГНВ використовується для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С.
Кабель гнучкий негорючий мідний КГНВнг і КГНВнгLS використовують для підключення пересувних механізмів до електричних мереж при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю при температурі навколишнього середовища від мінус 40 °З до плюс 50 °З, де завищені вимоги за протипожежним заходам: по захисту людей і матеріальних цінностей.
Конструкція:
- Кабель гнучкий КГНВ має круглі мідні скручені багатодротові струмопровідні жили, 5 класу гнучкості.
- Ізоляція і оболонка: Ізоляція кабелів гнучких КГНВ виконана з полівінілхлоридного пластикату ПВХ, для ізоляції КГНВнг використовують полівінілхлоридний пластикат зі зниженою горючістю, а для ізоляції КГНВнгLS використовується полівінілхлоридний пластикат зі зниженою горючістю та зі зниженим димогазовиделеніем.
Термін служби не менше 4 років.
Вся продукція сертифікована.
ВАЖЛИВО!!!
Кабель відрізається від 10м!!!
Купити кабель гнучкий КГНВ 5х120Укукраїні та Києві Ви можете, зв'язавшись з нами за телефоном або оформивши замовлення через сайт інтернет-магазину "220UA".
При великому замовленні гнучкого кабелю КГНВ 5х120ОПТОВА ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬСЯ.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бердянський кабельний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дроту | Силовий |
| Конструкція кабелю | Гнучка |
| Маса | 8.03 кг/м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 5 |
| Материал оболочки | Полівінілхлоридний пластикат |
| Колір ізоляції | Синій |
| Перетин жили | 120 кв.мм |
| Наявність ізоляції | Так |
| Форма перерізу | Кругла |
| Скрутка жил | Ні |
| Емальоване покриття | Ні |
| Зовнішній діаметр | 62.2 мм |
| Механічні характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 62.2 мм |
| Максимальна радіус вигину | 497.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Кабель гнучкий |
| Кількість жив | 5 |
| Матеріал ізоляції | ПВХ |
| Переріз жил | 120 |
| Мінімальна робоча температура | 40 град. |
- Ціна: 3 811,50 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м




