
Лупа-лампа 5 діоптрій 130мм з люмінесцентною підсвіткою на підставці косметологічна ZD-129
- В наявності
- Код: 14-0016L
3 643,20 ₴
3 206,02 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
Лампа-лупа збільшувальна настільна, косметологічна, з люмінесцентним кругової (безтіньовий) підсвічуванням, потужність підсвічування: 22 Вт, на підставці, збільшення 5-ть діоптрій, d=127мм.
Модель: ZD-129 LAMP + підставка
Характеристики:
- Розмір лінзи: 127 мм
- Матеріал лінзи: скло
- Оптична сила лінзи: 5 діоптрій
- Джерело світла: люмінесцентна лампа
- Тип підсвічування: бестеневая
- Загальна споживана потужність: 22 Вт
- Система запуску: з електронним баластом
- Стандартне кріплення: настільна підставка
- Живлення: 220-240 В
- Робоча висота: 20-65см
- Вага підставки: 3,5 кг
Підставка досить важка (вага 3,5 кг), щоб не допустити перекидання лампи-лупи в процесі роботи.
Область застосування: косметологія, медицина, ремонт радіоелектронних пристроїв, читання, шиття, вишивання, в'язання і т. д.
Шарнірна арматура кріплення головної частини лампи-лупи до стійки забезпечує обертання лампи в трьох вимірах.
У лампі-лупі використовуються высокопрозрачные скляні лінзи, що мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Більшого поширення набули лампи з лінзами з оптичною силою 5 діоптрій, так як із збільшенням кратності ростуть аберрационные спотворення по краях робочого поля лінзи. Система запуску лампи з електронним баластом (електронна система запуску) збільшує строк служби лампи лупи більш ніж в 2 рази і виключає мерехтіння.
Конструкція лампи-лупи (збільшувальною лінзи з підсвічуванням), що дозволяє виділяти і розглядати предмети через лупу, перебуваючи на своєму робочому місці. Це незамінне при манікюрі, косметологічних процедурах, медичних маніпуляціях і т. д. Лампа з підсвічуванням і лупою легко переміщається в радіусі штатива, завдяки спеціальній конструкції "голова" лампи-лупи (пантограф) не падає. Лупа (збільшувальне скло) виготовлена зі скла, а не пластику, люмінесцентна підсвічування забезпечить хорошу освітленість, при цьому загальна споживана потужність всього 22 Вт.
Використання лампи з збільшувальним склом збереже зір косметолога, фахівця з манікюру. Лампа-лупа також є незамінним помічником ювелірів, годинникових справ майстрів, експертів-криміналістів та інших спеціалістів, які працюють з дрібними предметами.
Купити лампу-лупу Ви можете в нашому інтернет-магазині "220UA" з доставкою по Києву та Україні.
Весь асортимент дивіться у нас на сайті www.220ua.biz
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 5 дптр |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр лінзи | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки, Лупа для рукоділля |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 206,02 ₴




