Щит мультимедійний Hager 460х418х98 внутрішній 2 ряду Golf VF218PZF
- В наявності
- Код: VF218PZF
2 881,69 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Мультимедійний щит Hager Golf VF218PZF - щит для слабкострумового обладнання з пластикової перфорованої дверцятами. Щит виконаний з пластмаси. Установка дверцята праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки; Дверцята відкриваються на 180°.
У комплекті поставки входять:
- Корпус щита
- Пластикова біла дверцята з отворами для вентиляції
- Перфорована монтажна панель
- Паспорт виробу
Для створення єдиного дизайну електрощитової можна об'єднати електричний і слабкострумовий щити Golf. Для цього, необхідно встановити адаптер вертикального з'єднання щитів VZ861N. Сумісний з електричними щитами, що мають по 18 модулів в ряду (VF118PD, VF218PD, VF318PD, VF418PD). При монтажі, до загальної висоті ніші для встановлення в стіну складання щитів, необхідно додавати 38 мм.
Технічні дані слабкострумового щита Hager VF218PZF:
- Серія: Golf
- Умовна кількість рядів: 2
- Спосіб монтажу: вбудований в стіну (прихований)
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал дверцята: пластик
- Колір дверцят: білий RAL 9010
- Габаритні розміри щита по корпусу, ШхВхГ: 460х418х98 мм
- Габаритні розміри ніші в стіні, ШхВхГ: 426х382х72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип обладнання | Щит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 426 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості монтажу | Вбудовуваний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип | Щит |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип обладнання (вироби) | Щит для мультимедіа |
| Тип щита | Мультимедійний |
- Ціна: 2 881,69 ₴




