Наконечник DT-10 мідний неізольований
- В наявності
- Код: 51101e
41,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DT-10 мідний неізольований
Призначений для окінцювання обпресуванням мідних кабелів і проводів та подальшого підключення їх до мідних шин і клем електротехнічних пристроїв.
Характеристики:
- Модель: DT-10
- Номінальна напруга, Un: 1
- Частота: 1
- Люмен: 1
- Ra: 1
- Колір: 1
- Ступінь захисту IP: 1
- Вага: 15гр
- Цоколь: 1
- Номінальний струм, In: 1
- Експлуатаційна температура: 1
- Матеріал: Мідь
- Ширина: 1
- Висота: 1
- Отвір під болт: 6.2 мм
- Довжина: 58 мм
- Монтаж: 1
- Діаметр вступного отвори: 5.5 мм
- Діаметр (зовнішній): 8мм
- Тип: 1
- Перетин вхідного кабелю: 1
- Кількість вводів: 1
- Напруга ізоляції, Ui: 1
- Перетин приєднується дроти: 10мм2
- Товщина: 1
- Довжина вступного отвори: 30мм
- Ізоляція: 1
- Полюсів: 1
- Ширина штиря: 1
- Кількість модулів: 1
- Вступні затискачі: 1
- Вивідні затискачі: 1
- Мінімальний межа міцності: 1
- Механічна зносостійкість (циклів): 1
- Номінальна найбільша вимикаюча здатність, Icn: 1
- Момент затягування гвинтів: 1
- Відключаючий диференціальний струм: 1
- Стандарти і сертифікати: 1
- Час-струмовий характеристика: 1
- Разьем для з'єднувальної шини: 1
- Діаметр зовнішній: 8мм
- Перетин дроту: 10мм2
- Діаметр внутрішній: 5.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 10 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червона мідь антична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,40 ₴




