Наконечник DL-185 алюмінієвий неізольований
- В наявності
- Код: 51210e
80,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник DL-185 алюмінієвий неізольований
Призначений для окінцювання обпресуванням алюмінієвих кабелів і проводів та подальшого підключення їх до мідних шин і клем електротехнічних пристроїв.
Характеристики:
- Модель: DL-185
- Вага: 61.3 гр
- Матеріал: Алюміній
- Ширина: 34мм
- Отвір під болт: 16.5 мм
- Довжина: 125мм
- Діаметр вступного отвори: 18.8 мм
- Діаметр (зовнішній): 25.3 мм
- Перетин приєднується дроти: 185мм2
- Товщина: 4.4 мм
- Довжина вступного отвори: 59.0 мм
- Діаметр зовнішній: 25.3 мм
- Перетин дроту: 185мм2
- Діаметр внутрішній: 18.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.3 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 34 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 185 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Алюміній / Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,04 ₴




