Наконечник DT(G)-10 мідно-луженый неізольований
- В наявності
- Код: 51401e
33,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для окінцювання обпресуванням алюмінієвих кабелів і проводів та подальшого підключення їх до мідних шин і клем електротехнічних пристроїв.
Характеристики:
- Модель: DT(G)-10
- Вес: 11гр
- Материал: Луженая медь
- Ширина: 11мм
- Отверстие под болт: 8.5мм
- Длина: 51.5мм
- Диаметр вводного отверстия: 5.5мм
- Диаметр (внешний): 9.1мм
- Сечение присоединяемого провода: 10мм2
- Толщина: 2.6мм
- Длинна вводного отверстия: 30.0мм
- Диаметр внешний: 9.1мм
- Сечение провода: 10мм2
- Диаметр внутренний: 5.5мм
Купить наконечник DT(G)-10 медно-луженый неизолированный в Украине и в Киеве Вы можете связавшись с нами по телефонам +38-044-221-64-26, +38-066-518-64-44, +38-068-785-91-85, отправив запрос на e-mail: info@provod.kiev.ua или оформив заказ через сайт интернет-магазина "220UA".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9.1 мм |
| Довжина | 51.5 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Ширина | 11 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний перетин кабелю | 10 мм2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Луженная мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,81 ₴




