
Короб 90х50мм плінтус з кришкою трисекційний білий 2м (упаковка 16м) DKC
- В наявності
- Код: 9500
14 774,40 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Короб 90х50мм плінтус з кришкою трисекційний білий 2м (упаковка 16м) DKC
Короб пластиковый плинтусного типа, он же плинтусный кабельный канал - предназначен для прокладки в нем кабеля и провода в помещении. В основном изготавливается из жесткого ПВХ стойкого к механическим повреждениям. Кабельный канал имеет двойном замок на крышке, что увеличивает жесткость конструкции.
Назначение:
- прокладка кабелей и проводов
Характеристики:
- Перфорация на дне основания с диаметром отверстий 6,5мм, шаг перфорации - 200мм
- Защитная пленка
- Материал корпуса: ПВХ (поливинилхлорид)
- Цвет: белый, RAL 9016
- Степень защиты: IP40
- Длина, мм: 2000
- Тип: плинтусный
- Высота номинальная, мм: 50
- Ширина номінальна, мм: 90
- Наявність кришки: є
- Наявність ущільнювачів на підставі: немає
- Наявність роздільників: 2
- Кількість відсіків: 3
- Ударна міцність, Дж: 6
- Напруга пробою, В: більше 2500
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DKC |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисна кришка | Так |
| Розмір (") | 90х50 |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 774,40 ₴




