Мультиметр цифровий UNIT UT-89X — прилад з великим набором функцій і можливістю проведення різних вимірів. Призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, опору, частоти, ємності, перевірки діодів і транзисторів, а також прозвонки сполук. Крім того, дозволяє виміряти температуру (причому як в градусах Цельсія, так і в градусах Фаренгейта) і відносну шпаруватість імпульсів. Володіє функцією вимірювання справжніх середньоквадратичних значень (True RMS) та режимом відносних вимірювань (REL). Має функцію утримання даних (HOLD). Забезпечений 6000-розрядним дисплеєм з підсвічуванням. До того ж оснащений ліхтариком. Вибір діапазонів вимірювань — ручний і автоматичний. Володіє автовідключенням при бездіяльності і індикацією низького заряду батарей. Укомплектований підставкою для встановлення на столі. Працює від чотирьох батарей 1.5 В (тип R03).
Особливостями даного мультиметра є наявність вбудованого детектора прихованого напруження (NCV) і функція виявлення фазного проводу (Live). А ще — можливість вимірювання постійного і змінного напруги до 1000 В.
Особливості
- Ручний і автоматичний вибір діапазонів
- Сплячий режим
- Утримання даних
- Підсвітка екрану
- Ліхтарик
- Індикація низького заряду батареї
- Тест діодів
- Тест транзисторів
- Звукова прозвонка ланцюга
- Функція True RMS
- Відносні вимірювання REL
- Детектор напруги NCV
- Функція Live
- Вимірювання шпаруватості від 0.1% до 99.9%
- Підставка
- Вимірювання температури від -40ºC до 1000ºC / від -40ºF до 1832ºF
- Вимірювання постійної напруги: від 600 мг до 1000 В
- Вимірювання змінної напруги: від 6 В до 1000 В
- Вимірювання постійного струму: від 60 мкА до 20 А
- Вимірювання змінного струму: від 60 мА до 20 А
- Вимірювання опору від 600 Ом до 60 МОм
- Вимірювання частоти: від 10 Гц до 10 МГц
- Вимірювання ємності: від 6 нФ до 100 мФ
Комплектація
- Мультиметр UNIT UT-89X
- Вимірювальні щупи
- Термопара До-типу
- Батареї
- Інструкція
| Загальні | |
| Частота | 10 Гц;10 МГц |
| Ємність | 6 нФ;60 нФ;600 нФ;6 мкФ;60 мкФ;600 мкФ;6 мФ;60 мФ;100 мФ |
| True RMS | є |
| Автовідключення | є |
| Аналогова графічна шкала | немає |
| Вибір діапазону | ручний, автоматичний |
| Генератор меандру | немає |
| Детектор напруги (NCV) | є |
| Діодний тест | є |
| Звукова прозвонка ланцюга | є |
| Вимірювання температури | є |
| Індуктивність | немає |
| Відносні вимірювання (REL) | є |
| Підключення до ПК | немає |
| Підсвічування дисплея | є |
| Шпаруватість | є |
| Тест батарей | немає |
| Тест транзисторів | є |
| Утримання даних (HOLD) | є |
| Функція Max/Min | немає |
| Постійне напруга (мін-макс) | 600 мВ;6;60;600;1000 В |
| Змінна напруга (мін-макс) | 6;60;600;1000 В |
| Постійний струм (мін-макс) | 60 мкА;60 мА;600 мА;20 А |
| Змінний струм (мін-макс) | 60 мА;600 мА;20 А |
| Опір (мін-макс) | 600 Ом;6 кОм;60 кОм;600 кОм;6 МОм;60 МОм |
| Розрядність дисплея | 5999 |
| Харчування | батареї 1.5 В х4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 872,20 ₴








