Мультиметр цифровий UNIT UT-136B+ призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, опору, частоти, ємності, а також тестування діодів і продзвонювання ланцюга. Оснащений підсвічуванням дисплея. Є функція утримання даних (HOLD) і автовідключення при просте. Джерелом живлення служать 2 батареї 1.5 В (ААА).
Відмінною особливістю даного мультиметра є детектор прихованої напруги (NCV). Крім того, для зручного зберігання і транспортування в корпусі мультиметра є тримачі для знімних вимірювальних щупів, які поставляються в комплекті.
Особливості
- Тримачі для закріплення вимірювальних щупів на корпусі
- Функція утримання даних
- Підсвічування дисплея
- Автовідключення (при простої більше 5 хв.)
- Автоматичний вибір діапазону
- Індикатор низького заряду батареї
- Звукова прозвонка ланцюга
- Тест діодів
- Тест транзисторів
- Детектор напруги (NCV)
- Вимірювання постійної напруги: від 400 мг до 1000 В
- Вимірювання змінної напруги: від 400 мг до 1000 В
- Вимірювання постійного струму: від 400 мкА до 10 А
- Вимірювання змінного струму: від 400 мкА до 10 А
- Вимірювання частоти: від 400 Гц до 40 МГц
- Вимір опору: від 400 Ом-40 МОм
- Вимірювання ємності: від 4 нФ до 40 мт
- Розрядність дисплея: 3999
- Харчування: 2 батареї 1.5 В (ААА)
Комплектація
- Мультиметр UNIT UT-136B+
- Щупи
- Батарея живлення
- Інструкція користувача
| Загальні характеристики | |
| Частота | 400 Гц;40 МГц |
| Ємність | 4 нФ;40 нФ;400 нФ;4 мкФ;40 мкФ;400 мкФ;4 мФ; 40 мт |
| True RMS | немає |
| Автовідключення | є |
| Аналогова графічна шкала | немає |
| Вибір діапазону | автоматичний |
| Генератор меандру | немає |
| Детектор напруги (NCV) | є |
| Діодний тест | є |
| Звукова прозвонка ланцюга | є |
| Вимірювання температури | немає |
| Індуктивність | немає |
| Відносні вимірювання (REL) | немає |
| Підключення до ПК | немає |
| Підсвічування дисплея | є |
| Шпаруватість | немає |
| Тест батарей | немає |
| Тест транзисторів | є |
| Утримання даних (HOLD) | є |
| Функція Max/Min | немає |
| Постійне напруга (мін-макс) | 400 мВ;4;40;400 В;До 1000 В |
| Змінна напруга (мін-макс) | 400 мВ;4;40;400 В;До 1000 В |
| Постійний струм (мін-макс) | 400 мкА;4000 мкА;40 мА;400 мА;4 А;10 А |
| Змінний струм (мін-макс) | 400 мкА;4000 мкА;40 мА;400 мА;4 А;10 А |
| Опір (мін-макс) | 400 Ом;4 кОм;40 кОм;400 кОм;4 МОм;40 МОм |
| Розрядність дисплея | 3999 |
| Харчування | 2 х батареї 1.5 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Мультиметр |
- Ціна: 1 265 ₴









