Мультиметр цифровий UNIT UT-890D+
- В наявності
- Код: 12-1048
1 467,40 ₴
1 320,66 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Мультиметр цифровий UNIT UT-890D+ призначений для вимірювання постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, ємності, опору, тесту діодів і транзисторів, прозвонки сполук. З великим екраном, ручним вибором діапазонів. Володіє функцією підсвічування дисплея, автовідключення, з пам'яттю мінімального і максимального вимірів величини. Є функція утримання даних (HOLD). Є функція True RMS (вимірювання справжніх середньоквадратичних значень) і відносних вимірювань (REL). Відмітна особливість цієї моделі — можливість визначення нейтрального проводу (Live). Джерелом живлення служать 2 батареї 1.5 Ст.
Розміри: 88 x 183 x 56 мм, Вага - 346 р. (з батареями).
Особливості
- Ручний вибір діапазону
- True RMS (справжнє середньоквадратичне значення)
- Режим максимального/мінімального значення (Max/Min)
- Режим відносних вимірювань (REL)
- Сплячий режим
- Функція утримання даних
- Звукова прозвонка ланцюга
- Функція Live
- Тест діодів
- Тест транзисторів
- Вимірювання постійної напруги: від 600 мг до 1000 В
- Вимірювання змінної напруги: від 6 до 750 В
- Вимірювання постійного струму: від 60 мкА до 20 А
- Вимірювання змінного струму: від 60 мкА до 20 А
- Вимірювання частоти: від 9.999 Гц до 9.999 МГц
- Вимір опору: від 600 Ом до 60 МОм
- Вимірювання ємності: від 6 нФ до 100 мФ
Комплектація
- Мультиметр UNIT UT-890D+
- Щупи
- Інструкція користувача
| Загальні характеристики | |
| Частота | 9.999 Гц;9.999 МГц |
| Ємність | 6 нФ;60 нФ;600 нФ;6 мкФ;60 мкФ;600 мкФ;6 мФ;60 мФ;100 мФ |
| True RMS | є |
| Автовідключення | є |
| Аналогова графічна шкала | немає |
| Вибір діапазону | ручний |
| Генератор меандру | немає |
| Детектор напруги (NCV) | немає |
| Діодний тест | є |
| Звукова прозвонка ланцюга | є |
| Вимірювання температури | немає |
| Індуктивність | немає |
| Відносні вимірювання (REL) | є |
| Підключення до ПК | немає |
| Підсвічування дисплея | є |
| Шпаруватість | немає |
| Тест батарей | нет |
| Тест транзисторов | есть |
| Удержание данных (HOLD) | есть |
| Функция Max/Min | есть |
| Постоянное напряжение (мин-макс) | 600 мВ;6 В;60 В;600 В;1000 В |
| Переменное напряжение (мин-макс) | 6 В;60 В;600 В;750 В |
| Постоянный ток (мин-макс) | 60 мкА;600 мкА;6 мА;60 мА;600 мА;20 А |
| Переменный ток (мин-макс) | 60 мкА;600 мкА;6 мА;60 мА;600 мА;20 А |
| Сопротивление (мин-макс) | 600 Ом;6 кОм;60 кОм;600 кОм;6 МОм;60 МОм |
| Разрядность дисплея | 5999 |
| Питание | батарея 1.5В х 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Індикація | Звукова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Мультиметр |
- Ціна: 1 320,66 ₴













