Короб під дерево 25х25мм пластиковий кабель-канал Оміс ЦІНА ЗА 2 МЕТРИ дуб тобако
- Під замовлення
- Код: kktd_25x25
Відправка з 11 квітня 2026193 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доороб пластиковий, він же кабельний канал - призначений для прокладки в ньому кабелю і дроту в приміщення. В основному виготовляється з жорсткого ПВХ стійкого до механічних пошкоджень. Товщина пластикового короба залежить безпосередньо від його розміру (від 1мм до 2мм). кабельний канал має подвійне замок на кришці, що збільшує жорсткість конструкції.
Характеристики:
- Розмір: 25х25 мм
- Довжина: 2 м
- Колір: світлий і темний дуб
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2м!!! 1м не відрізається!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Короб кабельний |
| Колір | дуб тобако |
| Розмір | 25х25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴




