Ультразвукова Ванна 2л 70Вт металевий корпус PS-10A Jeken
- В наявності
- Код: 12-0814
8 096 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультразвукова ванна 2л 70Вт Jeken PS-10A металевий корпус
Ультразвуковая ванна Jeken PS-10A предназначена для ультразвуковой очистки различных деталей и предметов. Также может применяться для ускорения физико-химических процессов в жидкостях (смешивание, экстракция, обеззараживание).
Отличительные особенности
- надежная конструкция с изолированной платой, для большей безопасности следует беречь от попадания жидкости
- простая схема с мощным преобразователем большого диаметра обеспечивает лучшую очистки
- таймер с обратным отсчетом реального времени и цифровой установкой времени очистки
- вибропоглощающие корзина и подставка
- області застосування - електронне виробництво, ювелірні майстерні, хімічні лабораторії, стоматологічні клініки, домашнє господарство, кафе і ресторани, ремонтні майстерні
Особливості ультразвукової ванни Jeken PS-10A
- Установка і відлік часу
- Протиударний корпус
Технічні характеристики:
- Потужність: 70 Вт
- Напруга живлення: 220 В
- Об'єм ванни: 2,0 л
- Матеріал ванни: нержавіюча сталь
- Внутрішні розміри ванни: 150 x 135 x 100 мм
- Зовнішні розміри ванни: 180 x 165 x 240 мм
- Вага: 2,2 кг
| ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ВАННИ: | |
| Потужність ультразвуку: | 70 Вт |
| Обсяг резервуару: | 2 л |
| Потужність нагрівання: | 60 Вт |
| Розміри резервуара (Д × Ш × В): | 150×135×100 мм |
| Матеріал резервуара: | нержавіюча сталь SUS304 |
| Установка таймера: | 1-30 хвилин. зворотний відлік реального часу і цифрова установка часу очищення |
| Частота ультразвуку: | 40 кГц |
| Зовнішні розміри (Д × Ш × В): | 180×165×240 мм |
| Харчування: | AC 100 ~ 120 В, 50 / 60 ГцАС 220 ~ 240 В, 50 / 60 Гц |
| Функціональність: | функція нагріву |
| Функціональність: | установка температури |
| Функціональність: | цифровий РК дисплей |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 096 ₴









