
Короб 68х17мм 2,2 м підлоговий напівкруглий бордюр-наличник Оміс Горіх
- В наявності
- Код: nkd_68x17x2200n
450 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Підлоговий короб (лиштва, бордюр) - один з різновидів кабельних каналів, що служить для прокладки кабелю на підлозі або на стіні. Відмінно підійде для оформлення дверних прорізів - приховати місця з'єднання між дверним полотном і коробкою.
Бордюр-наличник – це захисний профіль для стін і підлоги. Естетичне, практичний і багатофункціональний виріб з широкою сферою застосування.
Користується великою популярністю в Америці і Європі: «middle molding», профіль для стін, йде паралельно підлозі на висоті пояса.
Бордюр-наличник застосовується:
- як лиштва при оформленні дверних прорізів для маскування місць з'єднання між дверним полотном і коробкою, з можливістю прокладки кабелів (електричних, телефонних, комп'ютерних, телевізійних) і прихованим кріпленням;
- як бордюр уздовж стін для захисту стінових покриттів від ушкоджень у громадських приміщеннях (спинками стільців, меблями, одягом);
- як короб для прокладки проводки кабелів на підлозі і стінах.
Характеристики:
- Розмір: 68х17х2200 мм
- Колір а в асортименті: білий, дуб білений, сірий, горіх, вільха, венге (чорний).
- Матеріал: ПВХ
ВАЖЛИВО!!!
Довжина кабельного каналу 2.2 м! 1м не відрізається!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оміс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Спосіб установки | Накладний |
| Форма | Нестандартна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Короб підлоговий |
| Розмір | 68х17 |
| Колір | Горіх |
- Ціна: 450 ₴




