Портативний USB мікроскоп цифровий збільшення 1000Х із підставкою
- В наявності
- Код: 14-0406-1
1 673,85 ₴
- +380 (97) 899-20-00
Цифровий мікроскоп USB Magnifier SuperZoom HQ 50-1000X використовується для перегляду, фотографування та відеозйомки збільшених об'єктів на комп'ютері. Мікроскоп підключається та живиться від USB порту комп'ютера.
Камера 2 МП та максимальне 1000х збільшення забезпечують чітке зображення навіть найменших деталей, що відкриває широку сферу застосування мікроскопа у ботаніці, косметології, для дослідження текстилю, ювелірних виробів, монет, грошей тощо.
Мікроскоп підключається до комп'ютера через USB та не потребує підключення окремого живлення. У комплекті йде CD диск з драйверами та спеціальним ПЗ для забезпечення простого керування мікроскопом.
У комплекті поставляється зручна підставка під мікроскоп USB.
Характеристики:
Максимальна роздільна здатність: 1600x1200
Фокус: ручний 0-200 мм
Робоча частота: 50Гц/60Гц
Частота кадрів: максимальна 30 кадрів за секунду
Збільшення: від 40X до 1000X
Формат відео: AVI
Формат фото: JPEG
Баланс білого: Авто
Витримка: Авто
Підсвічування: 8 LED білого кольору
PC інтерфейс: USB1.1 та USB 2.0
Операційна система: Windows XP/Vista/7/8
Мова англійська
Живлення: 5V DC через USB Port
Комплектація:
Мікроскоп
Підставка
Посібник користувача
CD диск (Driver)
розміри:
Довжина 113 мм
Діаметр 33 мм
Вага: 320 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Живлення | USB |
| Виробник | Magnifier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Цифровий |
| Напруга | 5 В |
| Форм-фактор | Портативний |
| Стан | Новий |
| Тип головки | Монокулярна |
| Тип фокусування | Коаксіальна |
- Ціна: 1 673,85 ₴




