Лампа-лупа (лампа з лупою) для рукоділля, читання й косметології, з круговою підсвіткою, 3 діоптрії збільшення d = 90 мм (додаткова лупа 8 діоптрій збільшення, d = 20 мм), 220 V.
ZD-122 LED
Можна використовувати як настільну лампу.
Підсвітка: LED
Живлення: 210-220V
Робоча висота: приблизно 30-35см
Гнучкий тримач дає змогу встановити лампу-лупу в будь-яке потрібне положення та висоту.
Ця лампа лупа ідеально підходить для шиття, вишивання, в'язання, роботи з електронікою, в хімічній промисловості, друкованої промисловості, колекціонування марок, читання, створення ювелірних прикрас тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Настільний |
| Кратність збільшення | 3 х |
| Діаметр лінзи | 9 мм |
| Наявність підсвічування | Так |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Основні атрибути | |
| Ступінь збільшення | 3 |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання (вироби) | Лампа-лупа, Лупа настільна, Лупа для пайки, Лупа для рукоділля |
- Ціна: 1 280,18 ₴



